Онлайн-курси на платформі edX

Онлайн-курси на платформі edX

      Запорізький державний медичний університет бере активну участь у створенні та просуванні доступної та якісної онлайн-освіти. Система електронного навчання на платформі edX призначена для забезпечення змішаного і електронного навчання всіх студентів, інтернів ЗДМУ.

       Програми курсів розроблені провідними викладачами ЗДМУ. Онлайн-курси включають лекційний матеріал, практичні завдання, а також процедуру проведення підсумкової атестації. Студентам надається можливість цілодобового доступу до онлайн-курсів, підтримку й консультації викладачів для забезпечення ефективного процесу навчання.

Шановні студенти ЗДМУ!

Ви маєте можливість ознайомитись з інформацією про онлайн-курси за вибором через Електронний каталог бібліотеки ЗДМУ за посиланням

Інструкція з реєстрації на онлайн-курси (завантажити документ).

 

Бібліотека надає допомогу студентам, інтернам та аспірантам ЗДМУ з реєстрації на онлайн-курси на платформі edX (читальний зал бібліотеки, кім. 106, Відділ інформаційних технологій НБ ЗДМУ).

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 204

Адміністрація наукової бібліотеки - (061) 233-60-08

Відділ обслуговування користувачів - (061) 233-01-75

Всі підрозділи наукової бібліотеки

Відправити E-mail, library@zsmu.zp.ua

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт наукової бібліотеки ЗДМУ.

Мапа сайту